Kariera

Każdy pracownik jest integralną częścią firmy i zarazem jej największą wartością, dlatego że pomaga budować markę przez swoją pracę, wiedzę i umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy i przesłania własnej aplikacji na adres mailowy judyta.sworowska@lipowczyk.pl lub za pomocą poniższego formularza.

Aktualne oferty pracy

SORTOWACZ JAJ, PRACOWNIK HODOWLI + -

Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk, poszukuje KOBIET na stanowisko:

SORTOWACZ JAJ, PRACOWNIK HODOWLI

Miejsce pracy: Łaszczyn /koło Rawicza

Zakres obowiązków:

sortowanie i pakowanie jaj kurzych,
przygotowywanie wyrobu gotowego do transportu,
utrzymanie czystości na sortowni i/lub kurniku,
prace wymagające kontaktu z kurami.

Wymagania:

umiejętność pracy w zespole,
dobra organizacja pracy,
inicjatywa, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy:

1) stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

2) ciekawe, pełne wyzwań stanowisko pracy

3) możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

4) kursy, szkolenia

5) możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

6) atrakcyjne premie miesięczne i roczne.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 506 986 608 lub osobisty w siedzibie firmy, tj. Łaszczyn 3, 63-900 Rawicz.

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E + -

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E

Wymiar pracy: Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Zatrudnimy kierowcę w Transporcie Międzynarodowym (Chłodnia / Firana).

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E (kod 95)
  • karta kierowcy
  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • przejrzysty system wynagradzania
  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
  • przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
  • flotę opartą na pojazdach marki Scania oraz Mercedes
  • jazdę w pojedynczej obsadzie – własne auto

CV proszę przesyłać adres e-mail, informacja telefoniczna pod numerem: 512 170 481 (08:oo-16:oo)