Kariera

Każdy pracownik jest integralną częścią firmy i zarazem jej największą wartością, dlatego że pomaga budować markę przez swoją pracę, wiedzę i umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy i przesłania własnej aplikacji na adres mailowy judyta.sworowska@lipowczyk.pl lub za pomocą poniższego formularza.

Aktualne oferty pracy

Pracownik gospodarczy, pracownik hodowli + -

Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk, poszukuje MĘŻCZYZN na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY, PRACOWNIK HODOWLI

Miejsce pracy: Łaszczyn /koło Rawicza

Zakres obowiązków:

  • prace związane z obsługą kurnika i znajdujących się w nim urządzeń
  • dbanie o dobrostan zwierząt
  • utrzymanie porządku i czystości w obiekcie
  • prace gospodarcze na terenie firmy
  • drobne naprawy i prace konserwatorskie
  • prace montażowe wewnątrz kurnika

Wymagania:

  • sumienność,
  • dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy:

1) stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

2) ciekawe, pełne wyzwań stanowisko pracy

3) możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

4) pracę na jedna zmianę

5) możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 502-645-657 lub osobisty w siedzibie firmy, tj. Łaszczyn 3, 63-900 Rawicz.

Sortowacz jaj, pracownik hodowli + -

Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk, poszukuje KOBIET na stanowisko:
SORTOWACZ JAJ, PRACOWNIK HODOWLI

  • sortowanie i pakowanie jaj kurzych,
  • przygotowywanie opakowań,
  • utrzymanie czystości w Zakładzie Pakowania Jaj,
  • prace przy hodowli kur niosek,
  • wypełnianie protokołów z utrzymania czystości.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. ciekawe, pełne wyzwań stanowisko pracy
  3. możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  4. kursy, szkolenia
  5. możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

    Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 502 645 657 lub osobisty w siedzibie firmy, tj. Łaszczyn 3, 63-900 Rawicz.