Kariera

Każdy pracownik jest integralną częścią firmy i zarazem jej największą wartością, dlatego że pomaga budować markę przez swoją pracę, wiedzę i umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy i przesłania własnej aplikacji na adres mailowy judyta.sworowska@lipowczyk.pl lub za pomocą poniższego formularza.

Aktualne oferty pracy

SORTOWACZ JAJ, PRACOWNIK HODOWLI + -

Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk, poszukuje KOBIET na stanowisko:

SORTOWACZ JAJ, PRACOWNIK HODOWLI

Miejsce pracy: Łaszczyn /koło Rawicza

Zakres obowiązków:

sortowanie i pakowanie jaj kurzych,
przygotowywanie wyrobu gotowego do transportu,
utrzymanie czystości na sortowni i/lub kurniku,
prace wymagające kontaktu z kurami.

Wymagania:

umiejętność pracy w zespole,
dobra organizacja pracy,
inicjatywa, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy:

1) stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

2) ciekawe, pełne wyzwań stanowisko pracy

3) możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

4) kursy, szkolenia

5) możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

6) atrakcyjne premie miesięczne i roczne.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 506 986 608 lub osobisty w siedzibie firmy, tj. Łaszczyn 3, 63-900 Rawicz.

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E + -

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E

Wymiar pracy: Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Zatrudnimy kierowcę w Transporcie Międzynarodowym (Chłodnia / Firana).

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E (kod 95)
  • karta kierowcy
  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • przejrzysty system wynagradzania
  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
  • przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
  • flotę opartą na pojazdach marki Scania oraz Mercedes
  • jazdę w pojedynczej obsadzie – własne auto

CV proszę przesyłać adres e-mail, informacja telefoniczna pod numerem: 512 170 481 (08:oo-16:oo)

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy + -

Wiodąca firma na rynku usług logistyczno – spedycyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem sekcji transportu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

Miejsce pracy: Łaszczyn / k. Rawicza

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • aktywne pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy

  • organizacja transportów krajowych / międzynarodowych, zgodnych z potrzebami klienta oraz standardami firmy

  • ścisły monitoring obsługiwanych zleceń – dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług oraz rozwiązywanie problemów związanych z transportem

  • pozyskiwanie ładunków z giełd transportowych oraz zlecanie transportów firmom zewnętrznym, negocjowanie warunków i cen

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów

  • stała analiza i optymalizacja kosztów (efektywne planowanie trasy)

  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną, monitorowanie zmian w przepisach, znajomość prawa transportowego/znajomość konwencji CMR

  • współpraca z działem handlowym, księgowością, kadrami oraz innymi działami firmy

  • aktywny udział w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych oraz likwidacji szkód

    Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w realizacji zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych – min 3 lata

  • dobrej znajomości rynku przewoźników

  • komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim, niemieckim

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka

  • ukierunkowania na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników

  • umiejętności organizacyjnych i analitycznych

  • samodzielności w działaniu i decyzyjności

  • rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych

  • znajomości programu Excel, Trans, Timo-Com

  • umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność i samokontrola

  • organizacja ładunków częściowych

  • zdolność właściwego rozplanowania czasu pracy kierowców/znajomość norm tacho/

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, współpraca, dyspozycyjność

    Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet socjalny – ubezpieczenie na życie

  • przyjazne środowisko pracy, elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej

  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 506 479 011 lub osobisty w siedzibie firmy, tj. Łaszczyn 3, 63-900 Rawicz.