Kariera

Każdy pracownik jest integralną częścią firmy i zarazem jej największą wartością, dlatego że pomaga budować markę przez swoją pracę, wiedzę i umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy i przesłania własnej aplikacji na adres mailowy judyta.sworowska@lipowczyk.pl lub za pomocą poniższego formularza.

Aktualne oferty pracy

ŚLUSARZ/MECHANIK + -

Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk, poszukuje pracownika na stanowisko: ŚLUSARZ/MECHANIK Miejsce pracy: Łaszczyn /koło Rawicza

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie napraw urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii,
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy maszyn,
  • realizacja przeglądów okresowych maszyn, nadzór i konserwacja infrastruktury technicznej zakładu
  • identyfikowanie i naprawianie usterek operacyjnych na terenie zakładu produkcyjnego

Wymagania:

  • Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki
  • Znajomość układów mechanicznych, budowy maszyn
  • Umiejętności manualne
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność spawania (uprawnienia spawalnicze mile widziane).

Oferujemy:

1) stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

2) pracę w trybie jednozmianowym

3) możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

4) kursy, szkolenia

5) możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

6) wynagrodzenie do uzgodnienia

Prosimy o kontakt telefoniczny w dni robocze w godz. 7:00 – 17:00 pod numerem 5 1 2 1 7 0 4 8 1 lub osobisty w siedzibie firmy, tj. Łaszczyn 3, 63-900 Rawicz.

SORTOWACZ JAJ + -

Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk, poszukuje pracownicy na stanowisko: SORTOWACZ JAJ, PRACOWNIK HODOWLI Miejsce pracy: Łaszczyn /koło Rawicza PRACA DLA KOBIETY.

  • sortowanie i pakowanie jaj kurzych,
  • przygotowywanie wyrobu gotowego do transportu,
  • utrzymanie czystości na sortowni i magazynie,
  • prace z wózkami paletowymi ręcznymi,
  • utrzymanie czystości na terenie kurnika,
  • prace wymagające kontaktu z kurami.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy:

2) ciekawe, pełne wyzwań stanowisko pracy

6) atrakcyjne premie miesięczne. Prosimy o kontakt telefoniczny w dni robocze w godz. 7:00 – 17:00 pod numerem 5 0 2 6 4 5 6 5 7 lub osobisty w siedzibie firmy, tj. Łaszczyn 3, 63-900 Rawicz.